Sassi seminariruum

Sassi seminariruum asub A. Le Coqi ajaloolises linnasetornis (II korrusel). Ruumis on kombineeritud tööstuspärandi ehedus kaasaegsete tehniliste võimalustega.

Ruumi pääseb läbi õllemuuseumi. Õllemuuseumile kohaselt on Sassi seminariruum inspireeritud õllest ja -ajaloost ning sisustatud nagu väike hubane pubi. Soovi korral saab kohapeal tarbimiseks osta erinevaid A. Le Coqi jooke smuutist õlleni.

Ruumis saab korraldada koosolekuid, nõupidamisi, koolitusi ja muid üritusi. Kui aega jagub, soovitame ruumi rentimist kombineerida õllemuuseumi külastusega. Ruumi kasutamise päeval on muuseumi täispilet 30% võrra soodsam ehk 7 eurot. Soovi korral on võimalik broneerida ka giidituure.

Ruumi broneerimiseks või lisainfo saamiseks kirjuta broneerimine@alecoq.ee või helista 5117437. 

Ruumi info

Mahutavus
ca 25 inimest
Ruumi suurus
58m2
Lahtiolekuajad:
E-R 10-18, L 11-17
*Lisatasu eest on võimalik ruumi rentida ka õhtuti.

Ruumis on kaasaegne esitlustehnika, Wi-Fi, pabertahvel, 20 lisapistikut, kraanikauss, külmkapp, veekeetja, filterkohvimasin, klaasid, tassid ja taldrikud.

Hinnakiri

1 tund
40€
Miinimumtasu
120€
Päeva hind
200€
E-R 10-18, L 11-17
Õhtune rent (pärast 18)
+50 eurot
Tavapärasele rendihinnale lisandub 50 eurot. Ruumi saab kasutada kella 23ni.

Hinnas sisaldub: seminariruumi, esitlustehnika ja nõude kasutamine, Aura vesi (üks 0.5-liitrine pudel inimese kohta) ja käibemaks.

Hinnale lisandub: muuseumipileti hind (kui on soov ka muuseumi külastada). Ruumi kasutamise päeval on muuseumikülastuse hind 30% soodsam ehk 7 eurot inimese kohta. Soovi korral on võimalik broneerida ka giidituure.

Toitlustus

Õllemuuseum toitlustust ei paku. Ürituse korraldaja organiseerib soovi korral toitlustuse ise kontakteerudes otse valitud teenusepakkujaga. Palume anda toitlustajale muuseumi kontaktid, et saaksime teenusepakkujat nõustada ligipääsu ja võimaluste osas.